fotolijn

Opkomst 21 mei 2016: Schotland.

attachmentattachmentattachmentattachmentattachmentattachmentattachmentattachmentattachmentNa de opening en het voorstel rondje. (Onze voorzitter kwam kijken om kennis te maken met de kinderen.) Hebben de kinderen een voor een de spullen uit de koffer gehaald. Hierbij laten we zien wat we allemaal gaan doen met onze opkomst. Na de koffer moesten we eerst de kaart bekijken waar Schotland ligt ten opzichte van Nederland. De Blauwe Vogels gingen na de kaart opzoek naar een beer die los liep rond het clubgebouw. eenmaal gevonden moest er wel op gejaagt worden. Dit gebeurde met pijl en boog. De Blauwe Vogels waren er heel goed is en de beer is ook geraakt. Van het jagen waren de Blauwe Vogels erg dorstig geworden. Dus de nationale drank van Schotland kwam te voorschijn. De whisky... dat vonden ze allemaal erg lekker. In Schotland staan ook veel kastelen, dus er werdt ook een kasteel gebouwd. Na het bouwen kwam het eten op tafel. Dat moest natuurlijk ook Schots zijn.. Haggis.. Dat vonden de Blauwe Vogels maar wat lekker. Als laatste hadden we nog een smokkel spel. De kinderen maar ook de leiding vonden het er moeilijk om muntjes te verstoppen en te vinden.

Informatie

Zaterdag 13:00-16:00
(elke 3 weken)

Email:

Leiding:
Jolanda Berghuis, Dirk-Jan v.d. Boomgaard, Gijs Denneboom, Joerie Jansen op de Haar