fotolijn

Laat je uitdagen! Word vrijwilliger

bouwhek-vrijwilliger1

Scouting Marca Appoldro uit het Woudhuis start op de gezinsmarkt in het Woudhuis op 11 april met de campagne:"Laat je uitdagen! Word vrijwilliger" Met deze campagne wil Scouting Marca Appoldro extra vrijwilligers trekken om de grote groep van nieuwe leden op te vangen. 

 
Scouting, maar in het bijzonder Scouting Marca Appoldro, zit al geruime tijd in een groei. Scouting is populair en dat willen we vooral faciliteren volgens Wim Willems, vice voorzitter van Scouting Marca Appoldro. We hebben er dan ook bewust voor gekozen om de campagne groot van start te laten gaan, met de nodige uitingen
 
Vanaf 1 september zullen we met nieuwe initiatieven komen om nieuwe leden een plaats te geven en ons spelaanbod uitbreiden aan de tijd van nu en straks
 
Zowel toekomstige jeugdleden als -vrijwilligers kunnen op zaterdag 11 april tussen 11-16 uur bij de gezinsmarkt in het Bolwerk meer informatie verkrijgen bij de stand van Scouting.

Help ons!

SponsorkliksU kunt ons op een eenvoudige wijze helpen door uw online boodschappen middels de volgende link te doen.

Bij elke aankoop komt er vanzelf een kleine bijdrage in onze clubkas terecht!